elan Amphibio. 14

Technologia Amphibio. Starano połączyć się w niej dwie cechy, tak ważne dla zapewnienia najwyższego komfortu użytkownikom podczas jazdy, a więc łatwość wykonywania skrętów oraz trzymanie i stabilność podczas jazdy na krawędziach. W tym celu zaimplementowano do pary nart dwie technologie znane już z innych modeli nart - camber (po polsku tzw. hol) oraz rocker. Pierwsza z nich odpowiada za właściwe trzymanie krawędzi podczas jazdy i jest umiejscowiona po wewnętrznej stronie obu nart. Druga, czyli rocker, pozwala na łatwiejsze inicjowanie skrętów i jest umiejscowiona po zewnętrznej stronie obu nart. Narty z kolekcji Amphibio mają oznaczenie "lewa" i "prawa", tak więc pomylić się nie można i nie należy.

WaveFlex - rewolucyjna koncepcja Elana. Seria nart z zastosowaniem technologii Wave Flex - Speed Wave - została stworzona jazdy po stokach, z myślą o dostarczeniu sprzętu gwarantującego szybkość jazdy, precyzję prowadzenia i kontrolę zachowania narty.

RST sidewall - technologia budowy ścianek bocznych stosowana w nartach zawodniczych i instruktorskich. Pionowa ścianka boczna gwarantuje trzymanie krawędzi na całej długości narty i bezpośrednie przekazywanie energii narciarza na krawędzie podczas dużych prędkości

Producent:
Elan
Przenaczenie:
dla średniozaawansowanych

Szybki kontakt

Beskid Ski Strażacka 62 Bielsko-Biała, (Wapienica) 606-394-788
Beskid Ski