Salomon Mustang

                Narty 11/12 | Salomon

Sezon: 2011-2012

Dla kogo:             Zaawansowana (y)

Typ nart:             Allround - Na przygotowany stok

Płeć:      Unisex

 

Mustang doskonale radzi sobie podczas szybkiej jazdy w trudnych warunkach. Narty, w konstrukcji których zastosowano metal, drewno i włókno węglowe. System Powerline active dampening sprawia, że są mocne i stabilne.

 

Konstrukcja i rdzeń

 

Sandwichowa konstrukcja ścian bocznych  - Sandwiczowa konstrukcja krawędzi gwarantująca wyśmienity kontakt nart ze śniegiem i adaptację do każdego rodzaju śniegu. Technologia, bez której nie obędą się żadne deski z grupy Park & Pipe; świetnie sprawdziła się w zawodach Milieu!

 

W całości wykonany z drewna rdzeń race  - W całości wykonany z drewna rdzeń. Poprawia stabilność i sprężystość nart. Sprawia, że deski lepiej się prowadzą (lepszy kontakt ze śniegiem) i nie wpadają w wibracje.

 

POWERLINE Titanium  - Aktywny system tłumienia drgań (Active Dampening System) wykonany ze sprężystego tytanu. Sprawia, że narty jeżdżą szybko, pewnie i nie wymykają się spod kontroli. Wykonany z tytanu, ukryty w gumowej osłonie pręt biegnie wzdłuż całego obwodu nart skutecznie tłumiąc drgania. Technologia zapewniająca doskonały kontakt nart ze śniegiem

 

Cechy charakterystyczne

 

Pulse Pad  - Warstwa gumy aplikowana wzdłuż krawędzi i w wybranych strefach nart. Wpływa na większą płynność jazdy i lepszy kontakt nart ze śniegiem.

Producent:
Salomon
Przenaczenie:
dla średniozaawansowanych

Szybki kontakt

Beskid Ski Strażacka 62 Bielsko-Biała, (Wapienica) 606-394-788
Beskid Ski