Blog

A może jednak na narty........................

 

Zima, za oknem śnieg, słońce a Ty siedzisz w domu i wertujesz kanały telewizyjne, masz jeszcze pod ręką słodkości o jeszcze jest piwko a może drink..... super brzuszek rośnie.

A ja jestem w górach na nartach , siedzę na kanapie wyciągu, jadę do góry, promienie słońca muskają mnie po twarzy – chyba się trochę opalę. Teraz zjeżdżam, wycinam na krawędzi nart zakręt w lewo, w prawo, ale to nie tylko to, całe moje ciało pracuje, nogi, ręce, biodra, tułów, oodycham głęboko pełną piersią, czuję moc i energię ...... czy jestem na siłowni?

Ona wycina zakręt obok mnie – ale pięknie biodrem wycięłaś zakręt! Czy o zakręt Ci chodzi czy o biodro odpowiada z usmiechem.

Dobra zjechałem, jest lekki mróz idę na grzańca tego oczewiście 00 alkoholu i tu stolik w słoneczku, lekki relax bo jeszcze parę razy zjadę i "wygonię" kalorie.

Wracam do domu siadam przy kominku wyciągam nogi, biorę drinka, "bomba tlenowa" robi swoje. Jestem spełniony jest błogo, chyba na chwilę przymknę oko.


Obraz autorstwa kbibibi

 

Jeżeli choć trochę Ciebie, przekonałem , to zapraszam do Sklepu Beskid-ski i zapoznaj się z ofertą.

Może być tanio.

Narty używane kupisz w cenie od 300 do 1000 zł. Cena zależy od modelu roku produkcji. To jest tak jak z samochodami im starszy tym mniej kosztuje, tylko na kryteria zużycia samochodu wpływa bardzo dużo elementów, a w nartach są tylko trzy elementy dizajn, krawędzie i ślizgi.

Buty narciarskie używane kupisz w cenie od 200 do 350 zł.

Oferta dla dzieci znacznie tańsza.

Sprzęt, który sprzedaje Firma Beskid-ski, jest profesjonalnie przygotowany do sezonu. Firma zajmuje się sprzedażą sprzętu od ponad 20 lat i jest gwarantem jakości . W tym okresie spełniła oczekiwania wielu klientów, zarówno dzieci i rodzin.

Profesjonalny doborem sprzętu zajmuje się Wojtek. Tel. 509 565 949, zadzwoń to nic nie kosztuje.


Szybki kontakt

Beskid Ski Strażacka 62 Bielsko-Biała, (Wapienica) 606-394-788
Beskid Ski