O firmie

 

 


Sklep Beskid’ski w Bielsku-Białej specjalizuje się od kilkunastu lat w sprzedaży detalicznej i hurtowej używanego sprzętu narciarskiego. Posiadamy bogatą ofertę carvingowych nart renomowanych producentów:  ATOMIC, BLIZZARD, ELAN, FISCHER, HEAD,NORDICA, ROSSIGNOL, SALOMON, VÖLKL. Posiadamy w sprzedaży narty i buty skiturowe.
Oferujemy także carvingowe narty używane dla dzieci z ładnymi szatami graficznymi (motywy dziecięce).
W naszym sklepie mogą Państwo wybrać narty spośród modeli przeznaczonych dla narciarzy o różnym stopniu zaawansowania, a także o różnej technice jazdy m.in. w stylu freestyle. Zapewniamy narty w dobrym stanie technicznym i po atrakcyjnych cenach. Wszystkie narty przygotowane są do sezonu. Naostrzone,nasmarowane wyczyszczone i zakonserwowane wierzchy.Dla ułatwienia,po zakupie nart możemy ustawić wiązania na odpowiednią wagę i rozmiar buta.

 

Zapraszamy także do zakupu używanych butów narciarskich  znanych producentów takich jak Salomon, Nordica, Tecnica, Dalbello, Atomic, Lowe,  itp. Buty z naszej oferty odznaczają się nowoczesną konstrukcją, dostępne są w różnych modelach i w pełnej rozmiarówce. Szczególnie polecamy szeroką gamę butów narciarskich dla dzieci, które co roku można wymieniać za niewielką dopłatą na większy rozmiar uwzględniający szybki rozrost nogi dziecka.

Oprócz zakupów w sklepie Beskid’ski zapraszamy do Serwisu  Beskid’ski, który zapewni Państwu profesjonalną regenerację ślizgów  sprzętu narciarskiego.  

 

 

Zapraszamy do nas !

Zespół Beskid-ski

 


Szybki kontakt

Beskid Ski Strażacka 62 Bielsko-Biała, (Wapienica) 606-394-788
Beskid Ski