O firmie

 

 


 

Wszystkie narty przygotowane są do sezonu. Naostrzone,nasmarowane wyczyszczone i zakonserwowane wierzchy.Dla ułatwienia,po zakupie nart możemy ustawić wiązania na odpowiednią wagę i rozmiar buta.

 

Aktualnie czynna jest strona Allegro:  beskidski-com  na której wystawiamy narty dla wysokich 

Są to w bardzo dobrej kondycji technicznej narty dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy.Wystawiamy je z powodu wielu zapytań z całej Polski o narty długości od 170 cm do nawet 200 cm. Narty pokażemy na naszej stronie oraz wystawimy indywidualnie na Allegro.Możecie państwo równiez kontaktować się bezpośrednio z naszym doradcą na podane telefony.509565949 lub 606394788 Uwaga! narty są w przystępnych cenach!!

 

 

 

Sklep Beskid’ski w Bielsku-Białej specjalizuje się od kilkunastu lat w sprzedaży detalicznej i hurtowej używanego sprzętu narciarskiego. Posiadamy bogatą ofertę carvingowych nart renomowanych producentów:  ATOMIC, BLIZZARD, ELAN, FISCHER, HEAD,NORDICA, ROSSIGNOL, SALOMON, VÖLKL.
Oferujemy także carvingowe narty używane dla dzieci z ładnymi szatami graficznymi (motywy dziecięce).
W naszym sklepie mogą Państwo wybrać narty spośród modeli przeznaczonych dla narciarzy o różnym stopniu zaawansowania, a także o różnej technice jazdy m.in. w stylu freestyle. Zapewniamy narty w dobrym stanie technicznym i po atrakcyjnych cenach. Wszystkie narty przygotowane są do sezonu. Naostrzone,nasmarowane wyczyszczone i zakonserwowane wierzchy.Dla ułatwienia,po zakupie nart możemy ustawić wiązania na odpowiednią wagę i rozmiar buta.

W Sklepie Beskid’ski znajdą Państwo używane deski snowboardowe w dobrym stanie i po atrakcyjnych cenach. Posiadamy modele firm Burton, Salomon, Rossigniol, Crazy Creek, Head.

Zapraszamy także do zakupu używanych butów narciarskich i snowboardowych znanych producentów takich jak Salomon, Nordica, Tecnica, Dalbello, Atomic, Lowe, Burton itp. Buty z naszej oferty odznaczają się nowoczesną konstrukcją, dostępne są w różnych modelach i w pełnej rozmiarówce. Szczególnie polecamy szeroką gamę butów narciarskich dla dzieci, które co roku można wymieniać za niewielką dopłatą na większy rozmiar uwzględniający szybki rozrost nogi dziecka.

Oprócz zakupów w sklepie Beskid’ski zapraszamy do Serwisu  Beskid’ski, który zapewni Państwu profesjonalną regenerację ślizgów  sprzętu narciarskiego.  

 

 

Zapraszamy do nas !

Zespół Beskid-ski

 


Szybki kontakt

Beskid Ski Strażacka 62 Bielsko-Biała, (Wapienica) 606-394-788
Beskid Ski